Gimtadienių foto

Memelio Dvaras – puikiausia vieta Jūsų gimtadieniui! Mes galime Jums padėti suorganizuoti visą renginį nuo pradžios iki galo ir pasiūlyti papildomas pramogas bei paslaugas

Rekomendacijos

Nuostabi nepakartojama aplinka, romantiškas interjeras ir nepakartojama svenciu atmosfera! Maistas buvo tiesiog nuostabus, patiekiamas su meile ir kruopščiai paruoštas. Visas personalas buvo labai draugiškas ir paslaugus. Tikrai viena iš geriausių vietų! Visada REKOMENDUOSIME :)

Mantas ir Ingrida, 2024-02-15

Memelio dvaras- tai viena is retesniu vietu Lietuvoje kurioje susipina gamtos grozis su sodybos architectura ir estetisku dizainu. Sia vasara buvome pakviesti jau i antras vestuves kurios buvo siame dvare. Kaip ir pirma taip ir si karta karta svente virsijo visus lukescius. Isskirtinis aptarnaujancio personalo demesys kiekvienam sveciui ir patiekalu pateikimas bei skonis suteike sventei isskirtinuma. Seimininko atidumas Jauniesiems ir sveciams- suteike visiems sparnus nuo pirmuju akimirku tik atvykus i dvara. Atidumas interjero detalems ir svaruma dvaro kambariuose- tiesiog nesinorejo isvaziuoti. Rekomendacija 5 is 5, kas nori savo sventei nepakartojamu akimirku! Rekomenduoju!

Roberta, 2023-12-21

Kiek teko apsilankyti sodybose , ši paliko neužmirštamą įspūdį. Aukščiausio lygio aptarnavimas, puošni šventės erdvė, skanūs maistas, be galo gražiai prižiurėta sodybos aplinka. Rekomenduoju.

Jekaterina Jegorova, 2023-11-03

MEMELIO DVARAS

Klaipėdos rajonas, Priekulės sen., Liaunai, Liaunų g. 2
Direktorės įgalioto kontaktinio asmens mob. tel. +370 615 50504,
El. paštas: info@memeliodvaras.lt, uabmemeliodvaras@gmail.com 

REKVIZITAI:
UAB "Memelio dvaras" įm. k. 302610998, PVM mok. kodas: LT100015661217,
Adresas: Klaipėdos raj., Priekulės sen., Liaunai, Liaunų g. 2;
Bankas AB “Swedbank“, Atsis. sąsk. Nr. LT557300010126467278.

NUORODA – KAIP NUVAŽIUOTI Į „MEMELIO DVARĄ“:

1. Jakų žiede pasirenkate išvažiavimą „Šilutė 43“. Važiuojate tiesiai kol atvažiuojate į Priekulę (apie 16 km).
2. Įvažiavę į Priekulę ties nuoroda „Dreverna 7, Ventė 28“ sukate į dešinę.
3. Važiuojate pagrindiniu keliu, už geležinkelio pervažos pasukate kairiau, sekdami nuorodą „Ventė 27”.
4. Išvažiavus iš Priekulės (ženklas „Priekulė baigėsi“) važiuojate apie 2,2 km ir ties nuoroda “Ventė 25, Jokšai 2, "Namukas - kaimo turizmo sodyba", "lankytina vieta” sukate į kairę. Ir žvyruotu keliu, važiuojate „Liaunų“ gatve.
5. Žvyruotu keliu važiuojate 1,7 km ir privažiavę medinę tvorą ir vartus su užrašu „Piktas šuo“ sukate į kairę ties jais ir važiuojate toliau.
6. Dar pavažiuojate apie 200 metrų, kol dešinėje kelio pusėje privažiuojate įvažiavimą (graikiško stiliaus baltos kolonos). Sukite į dešinę pro kolonas. Jūs atvykote!

Susisiekite su mumis